Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Anadolu Yakası Masaj Salonu

Anadolu Yakası Masaj Salonları, Genel, İstanbul Masaj Salonları 23 Ocak 2017

Masajın çeşitli yöntemler ile çeşitli faydalar sağlaması nedeniyle binlerce yıldır insanlar tarafından kullanılmaktadır. Modern toplumlarda çağımıza entegre olarak sürdürülen masaj faaliyetleri geçmiş dönemlerde geleneksel tıbbın vazgeçilmez tedavi yöntemleri arasında yer almaktaydı. Günümüzde de tıp tarafından kullanılmaya devam eden masaj teknikleri ağrı, acı veya daha farklı sorunların çözümünde etkili bir seçenektir. Sadece tıp alanında değil aynı zamanda Anadolu Yakası Masaj Salonu gibi işletmelerde günlük hayata yönelik masajlarda uygulanmaktadır. Masaj her insanın hayatında bulunması gereken en az spor ve hareket etmek kadar önemli bir unsurdur. Vücudun güne zinde başlaması için masaj pek çok eğitimli ve kültürlü insan tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Anadolu Yakası Masaj Salonu programları dahilinde güne daha zinde başlayabileceğiniz masaj programlarının yanı sıra yorgunluklardan sıyrılabileceğiniz ve sıkıntılardan kurtulabileceğiniz programlarda bulunmaktadır. Bu programların amacı dinlenme ve gevşeme üzerine konumlandırılmıştır. Masajlar genellikle kayganlaştırıcı ürünler kullanılarak özel karışımlar eşliğinde vücuda uygulanmaktadır. Ancak kayganlaştırıcı veya özel karışım kullanılmadan uygulanan masaj türleri nadirde olsa bulunmaktadır. Bununla beraber hem kayganlaştırıcı kullanılarak yapılabilen hem de kayganlaştırıcı kullanılmadan yapılabilen tamamen tercihe odaklı masaj çeşitleri de masaj salonları tarafından müşterilere seçenekler dâhilinde sunulmaktadır. Özellikle ofis çalışanları baş, boyun, kol veya omuz gibi bölgelerde pek çok sorun yaşamaktadır. İşten kaynaklı bu tür sorunların tedavisi ve iyileştirilmesi içinde önerilen bazı masaj türleri bulunmaktadır.

Anadolu Yakası Masaj Salonu tarafından bu tür masajlara noktasal masajlar denilmektedir. Bu tür masajlar bahsedilen bölgelerin yanı sıra sırt, bel veya bacak bölgelerine de fayda sağlamaktadır. Adından da anlaşılabileceği üzere noktasal sorunlara nokta atışı yapmayı hedefleyen bu masaj türünde öncelikli hedef sorunun noktasal olarak kaynaklandığı bölgenin belirlenmesidir. Manuel yöntemlerle uygulanan bu masaj türünde belirlenen noktaya parmak veya başka bir yöntem ile baskı uygulanmaktadır. Noktasal masajların en önemli özellikleri arasında ise yağ kullanımının zorunlu olması gelmektedir. Yağ kullanılmadan uygulanan noktasal masajlardan hayır gelmesi beklenemez. Bu bakımdan çeşitli yağlar eşliğinde uygulanan noktasala masajlar genel olarak 4 veya 6 seans arasında değişen programlar dahilinde çözüme kavuşturulabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Cevap Yaz

  • Kartal Masaj Salonu

    Tarafından de 2 Haziran 2017 - 0 Yorumlar

    İnsan vücudu günlük yaşamın stresi veya hayatın getirdiği sorumluluklar nedeniyle yorgun düşebilmektedir. Sadece uzanıp dinlenmek yeterli olmamaktadır. Bilimsel geçerliliği kanıtlanmış yöntemlerden destek almak istenilen rahatlığa ulaşmakta oldukça etkilidir. Vücudun stresini atmak ve rahatlamak denilince ise akla ilk gelen yöntem masajdır. Binlerce yıldır insanlar tarafından uygulanmakta olan bu yöntemden hem modern tıp hem de geleneksel tıp […]

  • Çekmeköy Masaj Salonu

    Tarafından de 18 Haziran 2017 - 0 Yorumlar

    Masaj ile Kas Ağrılarınızdan Kurtulun Çekmeköy Masaj Salonu yer alan yaygın ve kaliteli seçenekleri ile beraber müşterilerine masajın farklı hizmetleri ile beraber hizmet sunmaktadır. Masaj seçenekleri dünya genelinde yer alan her ülke ve kıta içerisinde farklı seçenekleri ile beraber yer almaktadır. Her hangi bir kimyasal içermeden uygulanmakta olan masaj seçeneklerinin tıbbı anlamda büyük bir öneminin […]

ümraniye masaj salonu ümraniye masaj salonu mutlu son