Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Avrupa Yakası Masaj Salonu

Avrupa Yakası Masaj Salonları, Genel, İstanbul Masaj Salonları 23 Ocak 2017

Masaj binlerce yıldır farklı amaçlar ve farklı tedaviler için kullanılmaktadır. Modern dünyada masaj genellikle dinlendirici masaj, tıbbi masaj ve spor masajı olarak üç farklı şekilde sınıflandırılmaktadır. Anlaşıldığı üzere masaj dinlendirme, rahatlatma veya performans arttırma üzerine konumlandırılmaktadır. Dinlendirici masaj ile insanlar günlük yaşamlarında ki streslerinden uzaklaşıp toksinlerinden kurtulurken tıbbi masaj ile de hastalıklara karşı etkili bir çözüm üretilmektedir. Profesyonel veya amatör sporlarla ilgilenen kişilere odaklı masaj programları da bulunmaktadır. Avrupa Yakası Masaj Salonu üç farklı kategori de de sunduğu masaj programlarıyla pek çok kişi tarafından uzun yıllardır tercih edilmektedir. Ülkemizde ise masaj insan beyinlerinde farklı şekillerle kodlandırılmıştır. Pek çok kişi masaj ile cinsellik ve seksi bağdaştırmaktadır.

Ancak masaj cinsellik ve seksten çok daha öte bir konumdadır. Bahsedilen üç kategori insan yaşamının en hayati noktalarına temas etmektedir. Avrupa Yakası Masaj Salonu bu bağlamda etkili ve başarılı bir masaj deneyimi sunmak konusunda kararlıdır. Masaj yan etkisiz olması nedeniyle hemen hemen herkese uygulanabilmektedir. Ancak bazı durumlarda masaj yapılacak kişiye bağlı olarak dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken unsurların başında kırıklar, tümörler, hamile kadınlarda karın bölgesi ve çevresi, ateşli hastalıklar veya organsal yetmezlikler gibi nice unsurlar bulunmaktadır. Masajın bu ve bu gibi nice durumlarda beraberinde getirdiği kontraendikasyonlar sıkıcı sonuçlara yol açabilmektedir. Kontraendikasyonlar dışında masajın dikkatle uygulanması gereken başka durumlarda bulunmaktadır.

Özellikle kalp hastası kişilere masaj uygulanırken son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Bununla beraber bazı tiplerde ki ödemlerde derin ve sıkıntılı sonuçlara yol açabilmektedir. Kaynamayan kemikler veya bazı tip felçlerde de masaj uygulaması oldukça risklidir ve dikkatli olunması gerekmektedir. Bu veya buna benzer durumlarda ki kişilerin masaj uygulatmadan önce sıkıntılarını uzman ekiplere belirtmesi gerekmektedir. Masajın en etkili olduğu alanlardan birisi de lenf benzerini uyarmaktadır. Bu bakımdan lenf bezlerinde büyüme veya herhangi bir sorun yaşayan kişinin masajdan önce uzman ekiplere danışıp tavsiye istemesi doğru olacaktır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Avrupa Yakası Masaj Salonu uzman kadrosu ile bu gibi durumlara hazırlıklıdır.

Sponsor Bağlantılar

Cevap Yaz

  • Kartal Masaj Salonu

    Tarafından de 2 Haziran 2017 - 0 Yorumlar

    İnsan vücudu günlük yaşamın stresi veya hayatın getirdiği sorumluluklar nedeniyle yorgun düşebilmektedir. Sadece uzanıp dinlenmek yeterli olmamaktadır. Bilimsel geçerliliği kanıtlanmış yöntemlerden destek almak istenilen rahatlığa ulaşmakta oldukça etkilidir. Vücudun stresini atmak ve rahatlamak denilince ise akla ilk gelen yöntem masajdır. Binlerce yıldır insanlar tarafından uygulanmakta olan bu yöntemden hem modern tıp hem de geleneksel tıp […]

  • Çekmeköy Masaj Salonu

    Tarafından de 18 Haziran 2017 - 0 Yorumlar

    Masaj ile Kas Ağrılarınızdan Kurtulun Çekmeköy Masaj Salonu yer alan yaygın ve kaliteli seçenekleri ile beraber müşterilerine masajın farklı hizmetleri ile beraber hizmet sunmaktadır. Masaj seçenekleri dünya genelinde yer alan her ülke ve kıta içerisinde farklı seçenekleri ile beraber yer almaktadır. Her hangi bir kimyasal içermeden uygulanmakta olan masaj seçeneklerinin tıbbı anlamda büyük bir öneminin […]

ümraniye masaj salonu ümraniye masaj salonu mutlu son